مربع – میدان منابع اصفهان زاینده رود

مربع – میدان: منابع اصفهان زاینده رود اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری رکوردداران نامزدی مراسم خوش حالی منزل سینما کدام فیلم‌ها هستند؟ردداران ن

در بیستمین مراسم خوش حالی بزرگ سینمای کشور عزیزمان ایران دو فیلم «خوک» و «بدون تاریخ بدون امضاء» هر کدام با نامزدی در ۱۰ رشته رکورددار شدند.

رکوردداران نامزدی مراسم خوش حالی منزل سینما کدام فیلم‌ها هستند؟ردداران ن

رکوردداران نامزدی مراسم خوش حالی منزل سینما کدام فیلم ها هستند؟ردداران نامزدی مراسم خوش حالی منزل سینما کدام فیلم ها هستند؟

عبارات مهم : جایزه

در بیستمین مراسم خوش حالی بزرگ سینمای کشور عزیزمان ایران دو فیلم «خوک» و «بدون تاریخ بدون امضاء» هر کدام با نامزدی در ۱۰ رشته رکورددار شدند.

به گزارش ایسنا، داوران مراسم خوش حالی منزل سینما در چند وقت اخیر بیش از ۷۰ فیلم سینمایی اکران شده است را که در بازه زمانی مدنظر آیین نامه مراسم خوش حالی قرار می گیرند تماشا و در نهایت ۳۵ فیلم را در رشته های گوناگون نامزد دریافت جایزه کردند.

در این بین فیلم های «خوک» به کارگردانی مانی حقیقی و «بدون تاریخ بدون امضاء» که اولی در جشنواره فیلم فجر هم حضور نداشت مسابقه تنگاتنگی با هم دارند و در ۱۰ رشته نامزد دریافت جایزه شده است اند.

در رده بعدی رکوردداران نامزدی مراسم خوش حالی منزل سینما، فیلم های «به وقت شام» ابراهیم حاتمی کیا و «خفه گی» فریدون جیرانی با ۷ نامزدی قرار دارند و بعد از این ها نیز فیلم های «سارا و آیدا» مازیار میری با ۶ نامزدی، «عصبانی نیستم» رضا درمیشیان با پنج نامزدی، «چهارراه استانبول» مصطفی کیایی با چهار نامزدی و «فِراری» علیرضا داودنژاد، «سد معبر» محسن قرایی و «بیست و یک روز بعد» محمدرضا خردمندان با سه نامزدی در رده های بعدی قرار دارند.

همچنین فیلم های مسعود کیمیایی (قاتل اهلی)، رامبد جوان (نگار) و شهرام مکری (هجوم) از فیلم هایی هستند که در دو رشته نامزد دریافت جایزه شده است اند.

اما در میان اسامی نامزدها تعداد فیلم هایی که در یک رشته نامزد شده است اند قابل توجه است که از بین ۳۵ فیلم، ۱۷ اثر فقط در یک رشته نظر داوران را جلب کرده اند و به فیلم های «دلم می خواد» بهمن فرمان آرا، «زادبوم» ابوالحسن داودی، «ملی و راه های نرفته اش» تهمینه میلانی و «مالاریا» پرویز شهبازی می توان اشاره کرد.

نامزدهای بیستمین مراسم خوش حالی منزل سینما به ریاست علی نصیریان در حالی اعلام شده است اند که جهت آخرین سال مراسم خوش حالی به صورت آیین نامه هر سال برگزار می شود و قرار است از سال آینده جدی تر به شیوه آکادمی برپا شود.

همچنین با توجه به شرایط اقتصادی مدیران منزل سینما و مراسم خوش حالی تصمیم گرفته اند مراسم خوش حالی بزرگی را امسال برگزار نکنند ولی جزییات چگونگی اجرای آن هنوز رسانه ای نشده است.

رکوردداران نامزدی مراسم خوش حالی منزل سینما کدام فیلم‌ها هستند؟ردداران ن

واژه های کلیدی: جایزه | سینما | دریافت | سینمای | نامزدی | سینمایی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog