مربع – میدان منابع اصفهان زاینده رود

مربع – میدان: منابع اصفهان زاینده رود اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی سکوت بزرگان در برابر هتک حرمت دولتمردان به معنای رضایت است/ عده‌ای چه برجام با

یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب با اشاره به اینکه عده‌ای از بزرگان که تریبون دارند این پرسشها را می‌بینند ولی سکوت می‌کنند، عنوان کرد: سکوت این عزیزان به معنای رضایت اس

سکوت بزرگان در برابر هتک حرمت دولتمردان به معنای رضایت است/ عده‌ای چه برجام با

خباز : سکوت بزرگان در برابر هتک حرمت دولتمردان به معنای رضایت است/ عده ای چه برجام باشد و چه نباشد با دولت مخالف هستند

عبارات مهم : سیاسی

یک فعال سیاسی اصلاح طلب با اشاره به اینکه عده ای از بزرگان که تریبون دارند این پرسشها را می بینند ولی سکوت می کنند، عنوان کرد: سکوت این عزیزان به معنای رضایت است و یعنی اینکه ما از کار شما راضی هستیم که همین امر باعث می شود این حرکات ادامه دار شود.

محمدرضا خباز در گفت وگو با ایلنا، راجع به ضرورت همدلی و همسبتگی در شرایط کنونی کشور میان مردم و ارکان نظام گفت: هنگامی که خبر اهانت به یک شخصیت نظام را آن هم در مقدس ترین روز؛ یعنی روز قدس آن هم با دهان روزه شنیدم بسیار متاسف شدم.

وی با بیان اینکه عده ای فقط دهان خود را از خوردنی و آشامیدنی می بندند، ولی زبانی مانند مار گزنده دارند که موجبات ناراحتی دیگران می شوند، گفت: متاسفانه عده ای در لباس دین، حمایت از انقلاب و دستاوردهایش و به دروغ حمایت از رهبری دست به این کارها می زنند.

سکوت بزرگان در برابر هتک حرمت دولتمردان به معنای رضایت است/ عده‌ای چه برجام با

این فعال سیاسی اصلاح طلب با تاکید بر اینکه بداخلاقی هایی که امروز موجب تاسف و تاثر است موجب ناراحتی بسیاری از علاقمندان به نظام شده است هست، گفت: ما انقلاب کردیم تا سیاستمان را اخلاقی کنیم ولی برعکس اخلاقمان را سیاسی کردیم این بزرگترین لطمه ای است که می شود به جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران زد.

وی خاطرنشان کرد: اعتقاد دارم همه کسانی که دل در گروه انسانیت دارند، علاقه به اسلام، انقلاب و خون مقدس شهدا دارند باید در برابر این هتاکی ها موضع بگیرند و از ادامه این روش ناپسند و ناگوار جلوگیری کنند.

یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب با اشاره به اینکه عده‌ای از بزرگان که تریبون دارند این پرسشها را می‌بینند ولی سکوت می‌کنند، عنوان کرد: سکوت این عزیزان به معنای رضایت اس

استاندار سابق سمنان با اشاره به اینکه این عده جیره خوار هستند، گفت: این افراد داخل دولت پنهان هستند که جهت تضعیف دولت قانونی به صحنه می آیند و عملا مزدور بیگانگان هستند که در راهپیمایی های مهم شخصیت های والای نظام را مورد هتاکی قرار می دهند.

وی با بیان اینکه به قول مرحوم شریعتی «دین را اسیر دین کرده اند» گفت: این گونه واکنش‌ها کردن چیز جدیدی نیست که بگویم متعلق به امروز و یا دیروز هست؛ به خاطر دارم در وقت دولت آقای خاتمی در صف نماز به دو وزیر کابینه با کارد حمله کردند، آن روز با نام دین دست به این اقدام زدند و این گونه رفتارها نشان می دهد که دین چقدر مظلوم است.

خباز افزود: واکنش‌ها این گروه نشان دهنده آن است جزء مزدورانی هستند که از گروه های دیگر کمک می گیرند که البته گمانه زنی سومی هم وجود دارد؛ مبنی بر اینکه شاید این افراد نادان و ناآگاه هستند که در آن روز مقدس چنین کارهای را انجام می دهند

سکوت بزرگان در برابر هتک حرمت دولتمردان به معنای رضایت است/ عده‌ای چه برجام با

این سیاست مدار اصلاح طلب ادامه داد: به عنوان نمونه در وقت مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی در روز قدس به نام دین به ایشان توهین کردند فحش ناموسی می داند به خاطر دارم این الفاظ را آن قدر بلند بلند می گفتند که به گوش ایشان برسد و یا در روز 14 خرداد در کنار مزار ملکوتی امام عده ای با جنبش به یادگار ایشام توهین و فحاشی کردند و اجازه نداند او سخن بگویند و یا در یکی از مساجد قم به برادر رهبر انقلاب توهین کردند، آن روز چیزی را به سمت ایشان پرتاب کردند که عینک وی شکست و چشمش آسیب دید.

وی تاکید کرد: زیاد دلسوزی من جهت این است که عده ای به اسم دین دست به چنین کارهای می زنند، علتش هم این است که تصور می کنند احکام از اخلاق جداست در صورتی که اخلاق دینی جهت احکام هست. هنگامی که که بین اخلاق و احکام فاصله می افتد و فقط حکم شرعی هم داده می شود همین اتفاق می افتد.

یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب با اشاره به اینکه عده‌ای از بزرگان که تریبون دارند این پرسشها را می‌بینند ولی سکوت می‌کنند، عنوان کرد: سکوت این عزیزان به معنای رضایت اس

این فعال سیاسی اصلاح طلب ادامه داد: در وقت قتل های زنجیره ای و اتفاقی که جهت آقای حجاریان افتاد؛ گفتند که فرد ضارب بر اساس فتوا وظیفه شرعی و بر مبنای یک حکم انقلابی دست به این کار زده است.

خباز تصریح کرد: وجود این گونه رفتارها در نظام جمهوری اسلامی جای تعجب دارد، آیا بزرگانی که باید جلو این کار را بگیرند، وارد عمل نمی شوند؟ آیا باید در مجلس به شخصیت خدومی مانند آقای ظریف تهمت بزنند؟ آقای سیف را مورد توهین قرار می دهند؟ باور کنید این رفتارها با دین جور در نمی آید. اگر جلوی این کارها گرفته می شد و برخوردهای مورد نیاز صورت می گرفت، این اتفاق ها نمی افتاد.

سکوت بزرگان در برابر هتک حرمت دولتمردان به معنای رضایت است/ عده‌ای چه برجام با

وی با اشاره به اینکه عده ای از بزرگان که تریبون دارند این پرسشها را می بینند ولی سکوت می کنند، عنوان کرد: سکوت این عزیزان به معنای رضایت است و یعنی اینکه ما از کار شما راضی هستیم که همین امر باعث می شود این حرکات ادامه دار شود. آنان باید بدانند با این سکوت کردن در این گناهان شریک می شوند و به خاطر داشته باشند که روزی همین شتر در منزل آن هم خواهد خوابید.

این فعال سیاسی اصلاح طلب با بیان این که قوه قضائیه باید این افراد را تعقیب کند و به سزای اعمالشان برساند، گفت: در کشورهای اروپایی قوانین سفت و سخت اجرا می شود و تفاوتی هم بین افراد نیست. در این کشورها یک دولت قانونی وجود دارد و یک دولت در سایه که اتفاقا بسیار خوب است ولی در کشور ما چنین چیزی وجود ندارد و ما با عده ای مواجه هستیم که کارشان گذاشتن چوب لای چرخ دولت قانونی است که از دولت وقت ناراحت هستند و کینه اش را به دل دارند جهت همین است که به مردان شریف نظام توهین می کنند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا عده ای که از اول مخالف برجام بودند امروز با خروج آمریکا از آن بازهم با دولت مخالفت می کنند، گفت: اگر به گذشته نگاهی کنید مشاهده خواهید کرد این افراد زمانی که حتی برجام به تصویب نرسیده بود با آن مخالف بودند، هنگامی که هم که آمریکا خارج شد بازهم مخالفت می کنند! این یعنی چه؟ یعنی چه برجام باشد و چه نباشد من بازهم دولت را تخریب می کنم.

این فعال سیاسی اصلاح طلب افزود: اگر دولت درست عمل کند این عده بازهم دست به تخریب می زنند. باید گفت این ها هنوز در انتخابات هستند و چون کاندیدای مورد نظرشان رای نیاورده هر کاری جهت تخزیب دولت می کنند .

خباز با یاد آوری این توصیه که امام فرمودند « اگر روزی آمریکا کار شما را تائید کرد به خودتان شک کنید»، عنوان کرد: امروز آمریکا حمله این افراد به دولت را تائید می کند و آن را دستاورد می داند!

وی خاطرنشان کرد: این افراد به جای اینکه امروز خوشحال باشند آمریکا از برجام خارج شده است است و سپاسگزار از دولت باز به دولت تهمت می زنند و آن را تخریب می کنند؛ آن ها تا این لحظه پی نبرده اند که عدم مقبولیت آنان در اجتماع دولت نیست بلکه همین واکنش‌ها دوگانه ارزش است.

استاندار سابق سمنان خاطرنشان کرد: زمانی که مردم این رفتارها را مشاهده می کنند به این گروه روی خوش نشان نمی دهند جهت همین است که در چندین و چند انتخاباتی که برگزار شد مردم به آن ها رأی ندادند.

وی افزود: متاسفانه این گروه اگر نامزدشان در انتخابات رأی بیاورد او را در آغوش می کشند اگر دولت دیگر روی کار بیایید کمر به قتل او می بندند.

واژه های کلیدی: سیاسی | آمریکا | اصلاح طلب | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog